Наши контакты:

[email protected]
0532-695-600

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Металлобаза «Синтек»
Полтава, пос. Семьяновка,
ул. Корольова 2

email:[email protected]

Поиск на сайте:

Металлобаза «Синтек»: общая информация

Металобаза «СИНТЕК-С» на ринку металопрокату більше 10-ти років. За нами багаторічний досвід роботи з максимально вигідними умовами співпраці для вас.

Висококваліфіковані менеджери «Синтек-С» швидко і грамотно розрахують ваше замовлення і організують доставку на об'єкт власним автотранспортом.

Наша компанія прагне максимально задовольнити потреби клієнта, ми прагнемо до високих стандартів надання послуг. Для цього ми намагаємося максимально оперативно обслуговувати кожного клієнта, так як розуміємо, що стара істина «час - гроші» вельми актуальна в наш час.

Ми індивідуально підходимо до спілкування з кожним клієнтом і дорожимо нашими клієнтами. Чи готові співпрацювати на взаємовигідних умовах з максимальною вигодою для будь-якого замовника, надаючи послуги порізки металу за індивідуальним побажанням клієнта з подальшою належної cортіровкі і своєчасною доставкою.

При роботі з нашою компанією ви істотно економите ваш час і кошти. Крім приємних знижок, ми можемо організувати для вас доставку вантажу в будь-яку точку України.

Ви зможете в будь-який момент знайти те, що вам потрібно на роздрібній і оптовій майданчиках і оплатити замовлення в касі для готівкового або безготівкового розрахунку. Ми завжди відкриті для плідного і довгострокового співробітництва з будь-яким клієнтом, приділяючи кожному замовнику належну увагу. Ми щиро сподіваємося, що інформація, розміщена на сторінках сайту, допоможе вам глибше вивчити технічні параметри величезної номенклатури металопрокату, а так же визначиться з вибором необхідного вам типу продукції.

Карта проїзду на металобазу «Синтек-С»