Наші контакти

[email protected]
0532-695-600

Адреса металобази:

Україна, м. Полтава, Супрунівський промвузол, вул. Буровиків 4

Виготовлення охолоджувачів, фузоловушек, шлюзових живильників, виготовлення металевих дверей, грат, кованих виробів

Металобаза «Синтек»
Полтава, с. Сем'янівка,
вул. Корольова 2

email:[email protected]

Пошук на сайті:

Металобаза «Синтек»: загальна інформація

Металобаза «СИНТЕК-С» на ринку металопрокату більше 10-ти років. За нами багаторічний досвід роботи з максимально вигідними умовами співпраці для вас.

Висококваліфіковані менеджери «Синтек-С» швидко і грамотно розрахують ваше замовлення і організують доставку на об'єкт власним автотранспортом.

Наша компанія прагне максимально задовольнити потреби клієнта, ми прагнемо до високих стандартів надання послуг. Для цього ми намагаємося максимально оперативно обслуговувати кожного клієнта, так як розуміємо, що стара істина «час - гроші» вельми актуальна в наш час.

Ми індивідуально підходимо до спілкування з кожним клієнтом і дорожимо нашими клієнтами. Чи готові співпрацювати на взаємовигідних умовах з максимальною вигодою для будь-якого замовника, надаючи послуги порізки металу за індивідуальним побажанням клієнта з подальшою належної cортіровкі і своєчасною доставкою.

При роботі з нашою компанією ви істотно економите ваш час і кошти. Крім приємних знижок, ми можемо організувати для вас доставку вантажу в будь-яку точку України.

Ви зможете в будь-який момент знайти те, що вам потрібно на роздрібній і оптовій майданчиках і оплатити замовлення в касі для готівкового або безготівкового розрахунку. Ми завжди відкриті для плідного і довгострокового співробітництва з будь-яким клієнтом, приділяючи кожному замовнику належну увагу. Ми щиро сподіваємося, що інформація, розміщена на сторінках сайту, допоможе вам глибше вивчити технічні параметри величезної номенклатури металопрокату, а так же визначиться з вибором необхідного вам типу продукції.

Карта проїзду на металобазу «Синтек-С»